Znajdź ofertę dla siebie
Kiedy?
Dokąd?
Wiek

Aktualności

Gdzie wysłać dziecko na wakacje? Podpowiadamy
2023-03-24 07:04
Samodzielny wyjazd na kolonie przyniesie dziecku wiele korzyści. Nauczy się ono samodzielności, a także nawiąże relacje z rówieśnikami. Zdobędzie też niesamowite wspomnienia oraz odkryje ciekawe miejsca. OK TOURS organizuje takie wyjazdy dla dzieci w różnorodnym przedziale wiekowym. Z tego artykułu dowiesz się o nich więcej.
Jakie są obowiązki organizatora obozów i kolonii dla dzieci?
2023-06-01 15:00
Wakacje to czas, na który dzieci i młodzież czekają przez cały rok. Nie ma nic lepszego niż spędzenie wolnego czasu na obozie lub kolonii, gdzie można poznać nowych przyjaciół, nauczyć się czegoś nowego i przeżyć niezapomniane przygody.
Jak przygotować się na długą podróż autokarem?
2023-06-02 15:00
Długie godziny w autokarze to mieszanka pozytywnych i negatywnych odczuć, gdzie ekscytacja z podróży miesza się ze zmęczeniem i niewygodą. Nie da się sprawić, aby długi czas w ograniczonej przestrzeni i w jednej pozycji był w pełni komfortowy, jednak istnieją sposoby na to, aby nieco podnieść jakość podróży. Wystarczy odpowiednio się do niej przygotować i zadbać o kilka dodatków, które sprawią, że czas minie nieco szybciej.
Najciekawsze atrakcje w Barcelonie
2023-06-30 14:45
Barcelona to z pewnością jedno z najpiękniejszych miast w Hiszpanii, pełne atrakcji turystycznych dla każdego. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem sztuki, miłośnikiem sportu, czy po prostu chcesz cieszyć się pięknymi widokami, Barcelona ma Ci wiele do zaoferowania. W tym artykule przedstawimy najciekawsze atrakcje, które warto zobaczyć podczas pobytu w tym wspaniałym mieście.
Jak spakować dziecko na kolonię?
2023-08-28 08:00
Pierwsze samodzielne wyjazdy dzieci na kolonie to mieszanka ekscytacji, stresu i tęsknoty na zapas. Przeważnie to rodzice bardziej stresują się niż same dzieci, które po szybkiej aklimatyzacji przeżywają wakacje swojego życia i uczą się samodzielności, a przy tym po prostu świetnie się bawią. Jednak aby zabawa była beztroska, należy zadbać o to, aby dziecku nie zabrakło niczego i nie musiało dodatkowo stresować się tym, że w jego walizce nie ma niezbędnych rzeczy. No właśnie, co w takim razie warto zapakować dziecku i jak powinna wyglądać podstawowa lista rzeczy na kolonie?
IMG_0067 — kopia.jpg
Do Wakacji pozostało
274 DNI