Znajdź ofertę dla siebie

Dokąd?
Kiedy?
Wiek

Aktualności

Kierunki na pierwsze kolonie dla dzieci
2024-04-19 10:45
Pierwsza kolonia dziecka to ważne doświadczenie zarówno dla małego odkrywcy świata, jak i dla jego rodziców. Na jakie kierunki zwrócić uwagę? O czym warto pamiętać? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania.
Zabawy kolonijne, czyli jak integrują się dzieci na obozie
2024-06-03 13:05
Zabawy kolonijne to nie tylko ciekawa rozrywka, ale także integracja z innymi dziećmi. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Jeśli tak, czytaj dalej.
Aktywne obozy – zajęcia sportowe dla dzieci na kolonii
2024-06-13 11:32
Twoje dziecko lubi sport? A może chcesz je przekonać do aktywności? Świetnie sprawdzą się aktywne obozy i kolonie. Poniżej znajdziesz kilka ważnych informacji.
Co zabrać na obóz? Cenne porady
2024-05-24 11:30
Czy warto posyłać dzieci na obozy i kolonie? Oczywiście, że tak. Wyjazd pełen ciekawej rozrywki wpłynie pozytywnie zarówno na samopoczucie, jak i rozwój umiejętności Twojej pociechy. Dla komfortu młodego człowieka ważne jest zabranie wszystkiego, co potrzebne. Czytaj dalej, a dowiesz się, co zabrać na obóz i kolonie.
Polecane miejsca na obozy dla dzieci i młodzieży. Oferta na 2024
2024-01-09 09:03
Dzieci i młodzież bardzo lubią wyjazdy na kolonie, ponieważ mogą na takich wczasach bawić się razem w pięknych okolicznościach przyrody. Warto zapoznać się z naszą ofertą wyjazdów, aby wybrać najciekawszą propozycję. Wybieramy dla naszych klientów piękne miejsca, a wycieczki obfitują w wyjątkowe atrakcje.
Ile kosztuje obóz w Bułgarii?
2023-12-21 09:01
Obóz w Bułgarii jest doskonałą opcją dla osób, które chcą spędzić przyjemnie czas w okresie wakacyjnym. Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku dostęp do różnorodnych atrakcji wyślij je na taką wycieczkę. Dostęp do plaży, ale również inne atrakcje wśród których można wymienić imprezy czy zwiedzanie decydują o dużej atrakcyjności takich wyjazdów.
W jakim wieku wysłać dziecko na kolonię?
2023-11-14 13:00
Pytaniem, które pojawia się w głowie praktycznie każdego rodzica, jest to, w jakim wieku powinno wysłać się swoje dziecko na pierwszą kolonię. Oczywiście wiek naszej pociechy powinien zostać dopasowany do wybranej przez nas kolonii, aby dziecko było gotowe na samodzielny pobyt poza domem, bez negatywnych konsekwencji, które następnie mogłyby się odbić na samopoczuciu pociechy w trakcie kolonii.
Jak spakować dziecko na kolonię?
2023-08-28 08:00
Pierwsze samodzielne wyjazdy dzieci na kolonie to mieszanka ekscytacji, stresu i tęsknoty na zapas. Przeważnie to rodzice bardziej stresują się niż same dzieci, które po szybkiej aklimatyzacji przeżywają wakacje swojego życia i uczą się samodzielności, a przy tym po prostu świetnie się bawią. Jednak aby zabawa była beztroska, należy zadbać o to, aby dziecku nie zabrakło niczego i nie musiało dodatkowo stresować się tym, że w jego walizce nie ma niezbędnych rzeczy. No właśnie, co w takim razie warto zapakować dziecku i jak powinna wyglądać podstawowa lista rzeczy na kolonie?
Najciekawsze atrakcje w Barcelonie
2023-06-30 14:45
Barcelona to z pewnością jedno z najpiękniejszych miast w Hiszpanii, pełne atrakcji turystycznych dla każdego. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem sztuki, miłośnikiem sportu, czy po prostu chcesz cieszyć się pięknymi widokami, Barcelona ma Ci wiele do zaoferowania. W tym artykule przedstawimy najciekawsze atrakcje, które warto zobaczyć podczas pobytu w tym wspaniałym mieście.
Jakie są obowiązki organizatora obozów i kolonii dla dzieci?
2023-06-30 13:35
Wakacje to czas, na który dzieci i młodzież czekają przez cały rok. Nie ma nic lepszego niż spędzenie wolnego czasu na obozie lub kolonii, gdzie można poznać nowych przyjaciół, nauczyć się czegoś nowego i przeżyć niezapomniane przygody. Jednak aby takie wakacje były udane i bezpieczne, konieczne jest zapewnienie właściwej organizacji. W tym celu organizatorzy obozów i kolonii muszą spełniać szereg wymagań i obowiązków, o których warto wiedzieć przed wysłaniem dziecka na wakacyjny wypoczynek.
Jak przygotować się na długą podróż autokarem?
2023-06-02 15:00
Długie godziny w autokarze to mieszanka pozytywnych i negatywnych odczuć, gdzie ekscytacja z podróży miesza się ze zmęczeniem i niewygodą. Nie da się sprawić, aby długi czas w ograniczonej przestrzeni i w jednej pozycji był w pełni komfortowy, jednak istnieją sposoby na to, aby nieco podnieść jakość podróży. Wystarczy odpowiednio się do niej przygotować i zadbać o kilka dodatków, które sprawią, że czas minie nieco szybciej.
Jakie są obowiązki organizatora obozów i kolonii dla dzieci?
2023-06-01 15:00
Wakacje to czas, na który dzieci i młodzież czekają przez cały rok. Nie ma nic lepszego niż spędzenie wolnego czasu na obozie lub kolonii, gdzie można poznać nowych przyjaciół, nauczyć się czegoś nowego i przeżyć niezapomniane przygody.
Gdzie wysłać dziecko na wakacje? Podpowiadamy
2023-03-24 07:04
Samodzielny wyjazd na kolonie przyniesie dziecku wiele korzyści. Nauczy się ono samodzielności, a także nawiąże relacje z rówieśnikami. Zdobędzie też niesamowite wspomnienia oraz odkryje ciekawe miejsca. OK TOURS organizuje takie wyjazdy dla dzieci w różnorodnym przedziale wiekowym. Z tego artykułu dowiesz się o nich więcej.
Do końca Wakacji pozostało
44 DNI