Obozy młodzieżowe w Polsce

BORY TUCHOLSKIE Borzechowo obóz Bory na luzie 11-17 lat
BORY TUCHOLSKIE Borzechowo obóz Bory na luzie 11-17 lat

Dla starszej grupy proponujemy spokojniejsze wyprawy kajakowe, rekreacyjne zajęcia wspinaczkowe, gry terenowe, a także archery battle i paintball. Całość uzupełniają życie obozowe z plażowaniem, mini show, ogniskiem i dyskoteką - idealne połączenie aktywności i relaksu!

2495 zł
od1795 zł
MAZURY Piecki obóz Mazurski Luz Blues 14-18 lat
MAZURY Piecki obóz Mazurski Luz Blues 14-18 lat

Na Mazurach czekają wakacje pełne swobodnej atmosfery i niekończącej się zabawy. Odkryj codzienny chillout na plaży, korzystając z rowerów wodnych, parku linowego i dmuchanego parku rozrywki.

NOWOŚĆ
2395 zł
od1795 zł
BORY TUCHOLSKIE Borzechowo obóz młodzieżowy Paintball Survival 11-15 lat
BORY TUCHOLSKIE Borzechowo obóz młodzieżowy Paintball Survival 11-15 lat

Obozowiczów czekają intensywne wyzwania, takie jak trawersowanie bagien, paintball leśny, sztuka maskowania, budowanie schronienia oraz orienteering. To nie tylko przygoda w terenie, ale także życie obozowe pełne plażowania, kąpieli, show i dyskotek!

2595 zł
od1995 zł
MAZURY Piecki obóz ASG Komandos 13-17 lat
MAZURY Piecki obóz ASG Komandos 13-17 lat

Zapewniamy intensywny program ASG, obejmujący naukę taktyki, pierwszej pomocy, strzelania, a nawet patrolowanie terenu nocą. Połącz militarne szkolenie z wodnym szaleństwem na terenie Mazur!

2495 zł
od1995 zł
BAŁTYK Dąbki Obóz młodzieżowy Bez Nudy 11-14 lat
BAŁTYK Dąbki Obóz młodzieżowy Bez Nudy 11-14 lat

Wybierz swoją przygodę! Oferujemy 12 różnorodnych aktywności, od paintballu, sporty wodne czy hand-made! Każdy znajdzie coś dla siebie!

2895 zł
od2295 zł
BAŁTYK Dąbki Obóz młodzieżowy Bez Nudy 14-18 lat
BAŁTYK Dąbki Obóz młodzieżowy Bez Nudy 14-18 lat

Decyduj jak mają wyglądać Twoje wakacje! Wybierz spośród 12 aktywności, m.in. windsurfing, paintball laserowy czy mini aquapark!

2895 zł
od2295 zł
MAZURY Piecki obóz Mazury Cud Natury 11-14 lat
MAZURY Piecki obóz Mazury Cud Natury 11-14 lat

Zanurz się w pełen aktywności krajobraz Mazur, gdzie rozpoczniesz swoją przygodę żeglarstwa, wypróbujesz narty wodne, odważysz się na windsurfing czy SUP. Wieczory spędzisz przy ognisku na plaży, czerpiąc radość z pełnego atrakcji życia obozowego!

2695 zł
od2295 zł
MAZURY Piecki obóz Mazurski Luz Blues 11-14 lat
MAZURY Piecki obóz Mazurski Luz Blues 11-14 lat

Wakacje na Mazurach to codzienny luz i blues na plaży, z dyskotekami, rowerami wodnymi, parkiem linowym i dmuchanym parkiem rozrywki. Dla tych, którzy lubią wakacyjny chillout i spontaniczną zabawę!

NOWOŚĆ
od2295 zł
MAZURY Piecki obóz Mazury Cud Natury 14-18 lat
MAZURY Piecki obóz Mazury Cud Natury 14-18 lat

Odkryj aktywny raj na Mazurach, ucząc się żeglowania, próbując narty wodne, windsurfing czy SUP, a wieczorami baw się przy ognisku na plaży podczas życia obozowego pełnego atrakcji!

2695 zł
od2295 zł
BAŁTYK Dąbki Obóz młodziezowy Paintball 12-17 lat
BAŁTYK Dąbki Obóz młodziezowy Paintball 12-17 lat

Adrenalina w pełnym wymiarze: Rozgrywki Laser Tag, scenariusze paintballowe, nocne strzelanie, budowanie pola do gry - dla tych, którzy kochają emocje!

od2395 zł
BAŁTYK Dąbki Obóz młodziezowy Luz Blues 14-18 lat
BAŁTYK Dąbki Obóz młodziezowy Luz Blues 14-18 lat

Codziennie luuuuz, codziennie bluuuues - słońce, plaża, muzyka, dyskoteki, leżenie bykiem na plaży, leniwie lub kreatywnie, jak chcecie, w końcu są wakacje!

od2395 zł
BAŁTYK Dąbki Obóz młodziezowy Luz Blues 11-14 lat
BAŁTYK Dąbki Obóz młodziezowy Luz Blues 11-14 lat

Codzienny luz w ośrodku tuż przy plaży! Odpoczywaj w słońcu, integruj się z ekipą i wybieraj spośród kreatywnych zajęć - od farbowania koszulek po nocne ognisko!

od2395 zł

Obozy młodzieżowe w Polsce - przygoda, pasja, przyjaźnie

Nie wiesz, co zaproponować swojej starszej latorośli w ramach wakacji? Jeśli wydaje Ci się, że kolonie są rozwiązaniem dedykowanym wyłącznie dla dzieci, wyprowadzimy Cię z błędu. Dla starszych przygotowaliśmy szeroki wybór obozów młodzieżowych w Polsce, które dają mnóstwo możliwości, aby przeżyć świetną przygodę, aktywnie wypocząć, kąpać się w morzu czy poznać wiele wspaniałych osób. Polskie krajobrazy mają wiele do zaoferowania, więc zanim wypuścisz dziecko na obóz zagraniczny, zastanów się nad tym, co mamy do zaoferowania podczas wyjazdów krajowych.

 

Przez lata najczęściej wybieranymi lokalizacjami, idealnymi dla obozów młodzieżowych w Polsce, są Morze Bałtyckie, Mazury oraz Bory Tucholskie. Każde z tych miejsc charakteryzuje się czymś zupełnie unikalnym. Młodzi ludzie pragnący odpoczynku z pewnością znajdą go na wybrzeżu, natomiast pasjonaci aktywności mogą śmiało zdecydować się na sportowe rywalizacje czy przetrwanie nad jeziorami. Zróżnicowane zajęcia, atrakcyjny program, doskonała infrastruktura i przede wszystkim kompetentna kadra sprawiają, że obozy młodzieżowe w Polsce osiągają najwyższy poziom satysfakcji.

Obozy młodzieżowe - Polska. Gdzie się wybrać?

Utarło się powiedzenie, że cudze chwalicie, a swego nie znacie i my się pod tym podpisujemy. Bardzo wielu rodziców wysyła dzieci na obozy zagraniczne, ponieważ z góry skreśla możliwości, jakie dają pobliskie regiony w Polsce. Warto zaszczepiać w młodych osób ciekawość świata, ale także tego lokalnego i zachęcać do eksplorowania również ojczystych krajobrazów. Dlatego polecamy skorzystanie z naszej bogatej oferty, pośród której każdy znajdzie coś dla siebie. Obozy młodzieżowe w Polsce to idealne rozwiązanie dla osób z mniejszym budżetem, a także dla dzieci, które pierwszy raz jadą samodzielnie na wakacje.

 

Zadbaliśmy o dużą różnorodność naszej oferty i wybraliśmy 3 główne regiony, w które wybieramy się na obozy młodzieżowe. Kierujemy swoją uwagę na północną część Polski - Bałtyk, Bory Tucholskie i Mazury. To doskonała alternatywa dla osób wahających się nad zagranicznymi wojażami, a także bardzo często jedyna okazja do odkrycia mniej oczywistych zakątków kraju. Szczególnie że w każdym z nich przygotowaliśmy interesujący program. Przepiękne plenery i zjawiskowa atmosfera sprzyjają wakacyjnej radości. Warto się o tym przekonać.

Obozy młodzieżowe 2024 dla miłośników sportu

Leżenie na plaży i opalanie się w żaden sposób nie interesują Twojej pociechy? Zapewnij dziecku moc wakacyjnych wrażeń, które z pewnością dostarczą obozy młodzieżowe w Polsce dedykowane dla miłośników aktywnego wypoczynku. Co się pod tym kryje? Wiele możliwości zarówno nad morzem, jak i jeziorem. Jest w czym wybierać, ponieważ w zależności od programu wyjazdu, można zdecydować się na codzienne rozgrywki sportowe, paintball, SplatMaster, ASG, żyroskop, ściankę wspinaczkową, park linowy czy rowery wodne, wakeboard, narty wodne bądź kajaki.

 

To z pewnością skuteczny sposób, aby zachęcić młode osoby do sportu i spędzania wolnego czasu inaczej niż przed ekranem komputera. Taka aktywność na pewno przypadnie do gustu każdej osobie, przyniesie wiele pozytywnych wrażeń, doda energii i poprawi sprawność fizyczną. Dlatego tego typu obozy młodzieżowe dedykowane są zarówno zapalonym sportowcom, jak i amatorom, którzy dopiero poszukują w sobie tego ducha sportu.

Obozy młodzieżowe w Polsce dla szukających wrażeń

Twoja latorośl uwielbia gry z interesującymi scenariuszami? Co powiesz na to, aby przenieść je ze świata wirtualnego do tego realnego? Jeśli wydaje Ci się to niemożliwe do wykonania, zobacz programy naszych obozów młodzieżowych, jakie przypadną do gustu każdemu pasjonatowi ASG. Musztra, maskowanie, leśna taktyka, sztuka survivalu, symulacje miliatarne - to wszystko wydarzy się na naszych wyjazdach. Organizujemy obozy młodzieżowe dla najbardziej wymagających osób, które poszukują wrażeń i emocji. Wszystko pod okiem profesjonalnej kadry i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

 

Do dyspozycji uczestników obozów mamy specjalny sprzęt paintballowy, SplatMaster oraz Laser Tag, a o wysoki poziom gier zadbają scenariusze m.in. z Counter Strike, Fortnite. Wszystkie rozgrywki odbywają się na przygotowanym polu i w innych interesujących miejscach, dzięki czemu Twoje dziecko na pewno będzie zdumione poziomem przygód i emocji, jakich doświadczy. Szukasz sposobu na to, by Twoja pociecha wyrzuciła z siebie nadmiar energii? To idealna propozycja!

Obozy młodzieżowe 2024 dla chcących wypocząć

Mamy coś także dla miłośników plaży, słońca, wody i odpoczynku. W naszej ofercie przygotowaliśmy ciekawe obozy młodzieżowe w Polsce - nad morzem oraz na Mazurach. W programie zawarliśmy m.in. rejs jachtem, gry integracyjne, ogniska, dyskoteki, plażowanie czy kreatywne zajęcia w postaci nauki tworzenia niepowtarzalnych wideo. Wszystko z myślą o wymagających osobach, które nie potrzebują emocjonujących przygód i wrażeń, aby cieszyć się udanymi wakacjami. Zobacz, co mamy do zaoferowania dla Twojej latorośli i wybierz jeden z dowolnych programów obozów młodzieżowych.

Do końca Wakacji pozostało
44 DNI