Kolonie dla dzieci 7-10 lat

BORY TUCHOLSKIE Borzechowo Kolonia 10 przygód w Borach 7-10 lat
BORY TUCHOLSKIE Borzechowo Kolonia 10 przygód w Borach 7-10 lat

Zapraszamy na pełne radości dni wodnych przygód, w tym bitwy z użyciem wodnych katapult, skakanie na dmuchańcu, a także zajęcia plastyczne i kulinaria. Dziecko doświadczy ekscytujących chwil i stworzy niezapomniane wspomnienia!

2695 zł
od2295 zł
BAŁTYK Dąbki Kolonia 10 przygód 7-10 lat
BAŁTYK Dąbki Kolonia 10 przygód 7-10 lat

Morze i plaża 3 minuty od ośrodka, szaleństwo na piana party, szaleństwo na trampolinie wodnej Aquaglide, odrywamy się od ziemi na żyroskopie, robimy rozgrywki w stylu Fortnite i masa innych atrakcji!

od2395 zł
MAZURY Piecki Kolonia 10 przygód na Mazurach 7-10 lat
MAZURY Piecki Kolonia 10 przygód na Mazurach 7-10 lat

Dla najmłodszych przygotowaliśmy dziesięć niezapomnianych przygód, od nauki żeglowania po leśne podchody i warsztaty kulinarne. Zabawy na plaży, dmuchany park rozrywki i życie kolonijne dopełniają wakacyjną przygodę dla dzieci 7-10 lat!

od2495 zł

Kolonie w Polsce dla dzieci - przygody dla małych i dużych

Każde dziecko z ekscytacją wypatruje wakacji, bo wie, że czeka na nie letnia, pełna radości przygoda. Zapewnij ją swojemu dziecku, zabierając je na wyjątkowe kolonie w Polsce, które zagwarantują moc wspaniałych wspomnień, pobudzą wyobraźnię i kreatywność, zachęcą do aktywnego spędzania czasu i pozwolą nawiązać wiele dziecięcych przyjaźni na lata. Na naszej stronie znajdziesz szeroką ofertę kolonii i obozów, dzięki czemu bez problemu znajdziesz najlepszy wariant, jaki będzie odpowiadać na potrzeby i zainteresowania pociechy.

 

Kolonie dla dzieci 2024 to zarówno emocjonujące obozy sportowe, uczące rywalizacji i pokonywania własnych słabości, jak i obozy survivalowe. To niewątpliwie świetna alternatywa dla wszystkich popularnych kolonii rekreacyjnych. Szczególnie że każdy znajdzie coś dla siebie - morze, jeziora czy las. Dlatego jeśli chcesz, aby Twoje dziecko spędziło wakacje w ciekawy sposób, zapisz je na kolonie w Polsce, na których czeka je mnóstwo fantastycznych przygód.

Kolonie dla dzieci - ceny dopasowane do możliwości

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wydatek związany z koloniami zagranicznymi dla dzieci może być sporym obciążeniem dla rodziców. Dlatego warto zachęcić pociechy do odkrywania polskich zakątków, które mają naprawdę wiele do zaoferowania. Ceny na kolonie w Polsce dla dzieci utrzymujemy na niskim poziomie, aby każdy rodzic mógł sobie na nie pozwolić. Jednocześnie zapewniamy najwyższą jakość usług, o czym doskonale mówią opinie naszych klientów i stałe grono osób, które każdego roku wraca na nasze obozy.

 

Dbamy o każdy element składający się na zadowolenie uczestników kolonii. Przede wszystkim gwarantujemy najlepszą kadrę złożoną z pasjonatów i profesjonalistów, osób doświadczonych i zaangażowanych. Dzięki ich odpowiedniemu przygotowaniu nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swojego malucha. Ponadto wybieramy wyłącznie sprawdzone ośrodki oraz tworzymy atrakcyjny program, co pozwoli każdemu dziecku czuć się komfortowo i po prostu dobrze się bawić. Docenią to zarówno pociechy, jak i rodzice.

Kolonie dla dzieci 2024 - emocje i klimat survivalu

Doskonale wiemy, że dzieci uwielbiają wyjazdy pełne przygód, podczas których nie tylko mogą odpocząć od szkolnych obowiązków, ale dostarczyć sobie nieco wrażeń oraz adrenaliny. Oczywiście wszystko w bezpiecznych warunkach i w granicach rozsądku, ale po to, aby dostarczyć pociechom tego, czego potrzebują - mnóstwa powodów do radości. Jeśli Twoje dziecko jest spragnione emocji, ma sporo energii i niczego się nie boi, warto skorzystać z opcji kolonii survivalowych. To świetna alternatywa dla leżenia na plaży czy rejsów po morzu. Jeśli Twoja latorośl uwielbia aktywność fizyczną, nasza oferta kolonii na Mazurach czy w Borach Tucholskich z pewnością spełni jej oczekiwania.

 

Zadbaliśmy o to, by kolonie dla dzieci oznaczały prawdziwą przygodę. Co się w tym mieści? Biegi na orientację, strzelnice, paintball, misje dla małych komandosów. Wszystko w otoczeniu przyrody - pięknych lasów, które pokażą co to kamuflaż czy bagna. Taki obóz stanie się testem umiejętności każdego dziecka i znacząco poprawi jego sprawność. Z pewnością maluch nauczy się nowych rzeczy i zyska odwagę jak nigdy przedtem. Może warto dodać coś o scenariuszach obozów na podstawie Minecraft, Brawl Stars czy Among Us?

Kolonie dla dzieci - coś dla miłośników morza

Od lat kolonie w Polsce dla dzieci kojarzyły się wyłącznie z pobytem nad polskim morzem. W naszej ofercie nie mogło tego zabraknąć, ponieważ nie da się ukryć, że to wybór, który nadal cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców. W końcu nadmorskie miejscowości dają świetne warunki do tego, aby maluch mógł wypocząć. Jeśli Twoja pociecha woli spokojne wyjazdy i uwielbia morze, taki wybór przyniesie jej z pewnością sporo radości.

 

Kolonie nad morzem nie oznaczają nudy! To sporty wodne, paintball, zabawa na basenie z unikalną zjeżdżalnią czy warsztaty plastyczne, które pobudzą kreatywność u każdego dziecka. Takie wakacje z pewnością sprawdzą się nawet w przypadku najbardziej nieśmiałego malucha. Przyniosą wiele radości, nowych przyjaźni i przygód, po które Twoje dziecko będzie chciało wrócić za rok. Kolonie dla dzieci to świetny sposób na wyjście ze strefy komfortu, szczególnie gdy ma się do czynienia z tak pięknymi okolicznościami przyrody, jakimi jest bliskość morza i plaży.

Idealne kolonie dla dzieci w Polsce - jeziora i lasy

Przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę kolonii dla dzieci, w której znajdują się propozycje na sportowe przygody, wypoczynek nad morzem i… wiele więcej! Popularnością cieszy się wyjazd na Mazury, które kojarzą się z żeglarstwem, aktywnym wypoczynkiem nad jeziorem, zabawami w lasach. Opracowaliśmy kilka programów kolonii na Mazurach i w Borach Tucholskich, aby bez problemu dobrać idealny dla dziecka wariant. Jest coś dla miłośników wody, ale także dla małych komandosów uwielbiających adrenalinę. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie, a o najwyższy poziom atrakcji zadba doświadczone grono opiekunów, które już czeka na lato i kolejne wakacyjne przygody.

Do Wakacji pozostało
4 DNI