O firmie

OK TOURS

Barbara Oleśków

ul. Podmurna 40

87-100 Toruń

 

NIP: 956 165 38 04

REGON: 870485950

23 lata działalności !

Organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży od 1999 roku !

Pierwsze kolonie i obozy nasza firma zaczęła organizować już w 1997 roku jako Almatur Toruń. Już dwa lata później dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu Klientów podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu własnej działalności pod szyldem OK TOURS. Nieustannie się rozwijamy, wsłuchujemy w potrzeby naszych Klientów i wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom.

POSIADAMY NAJBOGATSZĄ OFERTĘ NA RYNKU

  • kolonie dla dzieci od 7 lat,

  • tematyczne obozy krajowe dla nastolatków 11-18 lat

  • obozy zagraniczne 13-19 lat

  • obozy dla młodzieży pełnoletniej 18+

JESTEŚMY BEZPOŚREDNIM ORGANIZATOREM - MAMY WŁASNE KONTRAKTY I AUTORSKIE PROGRAMY

Proponujemy naszym Klientom wysokiej jakości usługi oparte na własnych ofertach, a nie ofertach innych organizatorów. Dzięki czemu wiemy wszystko o naszej ofercie i jesteśmy w stanie odpowiedzieć wyczerpująco na każde pytanie.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W ORGANIZACJI OBOZÓW I KOLONII                   

Od początku naszej działalności zajmujemy się tylko i wyłącznie organizacją czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Nie zajmujemy się turystyką dorosłych, nie ma zatem niebezpieczeństwa łączenia dorosłych z grupami młodzieży. Jesteśmy nastawieni na obsługę wymagającego klienta indywidualnego. Nie łączymy w naszych bazach młodzieży z kontraktów z zakładami pracy i z przetargów, nie ma równych i równiejszych, wszystkich obowiązują te same reguły, te same prawa i przywileje.

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO

  • LICENCJA - OK TOURS posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki wydany przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod numerem 226.

  • GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA OC ORGANIZATORA – Polisa zawarta z firmą UNIQA nr 112291

  • PITM - biuro jest członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, która dba o zachowanie wysokich standardów przez jej członków.

  • KURATORIUM OŚWIATY– Wszystkie organizowane przez nas kolonie i obozy wraz z zakwalifikowaną przez nas kadrą zgłaszane są do Kuratorium Oświaty.

ZATRUDNIAMY WYSPECJALIZOWANĄ KADRĘ

Nasza kadra, to ludzie pełni pasji i zaangażowania, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort wypoczynku dzieci i młodzieży. Wypracowaliśmy własny rygorystyczny system rekrutacji wychowawców, instruktorów i ratowników. Mamy doświadczonych  kierowników. Współpracujemy z profesjonalnymi szkołami żeglarskimi, stadninami, szkołami tańca, szkołami sportów wodnych, firmami eventowymi.AT0_6735.jpg
Do Wakacji pozostało
23 DNI