Kontakt

OK TOURSul. Podmurna 4087-100 Toruń
Godziny otwarciaponiedziałek - piatek10:00 - 18:00
Kontakttel. 56 652 12 57 wew 1

TELEFON ALARMOWY - dyżur nocny poza godzinami pracy biura, czynny tylko w sezonie wakacji letnich! (pon - ndz 18:00 - 9:00)

575 570 180 *

*Pod podanym numerem telefonu służymy pomocą w sytuacjach awaryjnych związanych z wyjazdami naszych Klientów na obozy wakacyjne.
Informujemy, że pod tym numerem nie udzielamy informacji na temat oferty.

*Pole wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ok Tours Barbara Oleśków z siedzibą w Toruniu (87-100) ul. Podmurna 40, zwany dalej „Ok Tours”. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się pod adresem e-mail [email protected] Państwa dane osobowe pozyskane w związku z wypełnieniem formularza do kontaktu, będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem. Podstawa prawna przetwarzania Państwa danych będzie niezbędność do wykonania umowy lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. jakich jak udzielania odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski. Państwa dane nie będą przekazywane innym podmiotom, jak również nie będą przekazane do państw trzecich. Okres przetwarzania Państwa danych osobowych – do jednorazowego kontaktu, nie dłużej niż 30 dni. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Ponadto, informujemy, że mają Państwa prawo do:

a) żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa,

b) sprostowania danych,

c) żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,

d) usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania,

e) wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych,

f) przeniesienia Państwa danych osobowych.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych przez Ok Tours, ma Państwa prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Ok Tours nie korzysta z systemów służących do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres Administratora z dopiskiem "Dane osobowe" lub na skrzynkę [email protected].

Znajdziesz nas tutaj

AT0_6735.jpg
Do Wakacji pozostało
205 DNI