2023-03-24 07:04

Gdzie wysłać dziecko na wakacje? Podpowiadamy

Kolonie w Polsce dla dzieci. W jakie miejsca organizowane są wyjazdy?


Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się kolonie nad Bałtykiem. Doskonałą propozycją dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat jest wyjazd nad morze - życie kolonijne, czyli plażowanie, kąpiele morskie, miniplayback show, wata cukrowa, ognisko, baloniada, śluby kolonijne, czy dyskoteki tematyczne. 

Organizowane są także kolonie w Borach Tucholskich. Ogromną zaletą takich wyjazdów jest sam ich program. Znajdziesz w nich przykładowo Dzień Wodniaka. Rowerki wodne i zajęcia z ratownikiem wodnym to jedne z aktywności, które odbywają się w tym czasie. Podczas takiej kolonii dzieci budują leśne schronienia, komponują własną pizzę, czy uczestniczą w wyścigach na workach itp.


OK TOURS proponuje także obozy tematyczne takie jak 10 przygód na Mazurach 7-10 lat. Gdzie wysłać dziecko na kolonie? Teraz już masz odpowiedź! Na tym wyjeździe młode osoby odbywają rejs na komfortowym jachcie, uczą się żeglować na łódkach Optymist, budują szałas, czy uczestniczą w warsztatach kulinarnych.

Czym różni się kolonia od obozu?


OK TOURS organizuje przewspaniałe wyjazdy dla Twoich pociech! Odpowiadając na pytanie, czym różni się kolonia od obozu, musisz wiedzieć, że kolonie to nie tylko jedno z rozwiązań dedykowanych dla dzieci. Dla starszych przygotowany jest szeroki wybór obozów młodzieżowych w Polsce. Dają one mnóstwo możliwości! Dzięki uczestnictwu w nich mogą one poznać wiele cudownych osób, aktywnie wypocząć, pokąpać się w morzu i przeżyć świetną przygodę. Oferowane wyjazdy są nad morzem i na Mazurach. W programie znajduje się przykładowo rejs jachtem, dyskoteki, plażowanie i ogniska. Czym różni się obóz od kolonii? Przede wszystkim więc programem. Jednak również w przypadku tego rodzaju wyjazdu, młodzież jest pod okiem profesjonalnej kadry. Zachowane są też wszystkie zasady bezpieczeństwa. 

Zalety kolonii wakacyjnych


Jedna z zalet kolonii wakacyjnych jest ich przystępna cena. Chcesz znać odpowiedź na pytanie: ile kosztują kolonie? Odwiedź naszą stronę internetową. Dzięki uczestnictwu w takich wyjazdach młode osoby mogą odwiedzić zupełnie nowe miejsca, nauczyć się ciekawych rzeczy oraz poznać różne sposoby zabawy. Ponadto również dzieci uczą się tam organizacji, samodzielności i współpracy w zespole. Codzienne zajęcia w grupach wzmacniają kreatywność! 

Obóz zagraniczny autokarem. Jaki wybrać?

Obóz zagraniczny autokarem lub samolotem to doskonała propozycja dla młodzieży w wieku od 13 do 19 lat, pozwalająca w tani sposób odkryć najpiękniejsze zakątki Europy. Warto skorzystać z oferty OK TOURS, czyli sprawdzonej firmy, która gwarantuje najwyższy poziom wyjazdu. Noclegi są w hotelach trzy-czterogwiazdkowych o wyśmienitym standardzie! Należy też wspomnieć o kadrze, która jest doświadczona i doskonale przygotowana do swojej pracy. Teraz nasuwa się pytanie: jaki kierunek wakacyjny wybrać? Proponujemy obozy zagraniczne w słonecznej Bułgarii, niepowtarzalnej Grecji, czy też lubianych Włoszech! 

Jaką kolonie wybrać?


Zaletą skorzystania z usług OK TOURS jest to, że ta firma doskonale zna potrzeby uczestników obozów młodzieżowych, czy też kolonii dla dzieci. Zna również destynacje, które ich w największym stopniu interesują. Ciekawą propozycją jest przykładowo LUZ BLUES w Dąbkach 14-18 lat. Podczas tego wyjazdu organizowane są zajęcia sportowe i beauty day. Nie zabraknie też wodnego szaleństwa. Interesującym rozwiązaniem jest też PAINTBALL w Dąbkach 12-17 lat. Młodzież ma możliwość uczestniczyć w rozgrywkach z wykorzystaniem Laser Tag na terenie ośrodka i na specjalnie przygotowanym polu.

W ofercie OK TOURS każdy znajdzie coś dla siebie!

W naszej ofercie znajdziesz coś dla miłośników wody, jak i tych, którzy uwielbiają adrenalinę! Doskonałym wypoczynkiem dla malucha będzie wyjazd do nadmorskiej miejscowości. Ta destynacja polecana jest szczególnie tym dzieciom, które kochają morze i spokój. Możesz też zdecydować się na obóz młodzieżowy, który dedykowany jest miłośnikom aktywnego wypoczynku. Warto przejrzeć programy naszych wyjazdów. Znajdziesz w nich przykładowo rozgrywki sportowe, żyroskop, ściankę wspinaczkową, rowery wodne, park linowy, paintball, narty wodne, kajaki, SplatMaster, czy też ASG. Tego typu obozy są świetnym wyborem. Przede wszystkim z tego względu, że dodają mnóstwo energii! To lepszy sposób spędzania wolnego czasu w wakacje od siedzenia przed komputerem. 


Zapoznaj się z tym, co mamy do zaoferowania i wybierz jeden z dowolnych programów obozów młodzieżowych.

Do końca Wakacji pozostało
44 DNI