Obozy młodzieżowe nad morzem

BAŁTYK Dąbki Obóz młodzieżowy Bez Nudy 14-18 lat
BAŁTYK Dąbki Obóz młodzieżowy Bez Nudy 14-18 lat

Decyduj jak mają wyglądać Twoje wakacje! Wybierz spośród 12 aktywności, m.in. windsurfing, paintball laserowy czy mini aquapark!

2895 zł
od2295 zł
BAŁTYK Dąbki Obóz młodzieżowy Bez Nudy 11-14 lat
BAŁTYK Dąbki Obóz młodzieżowy Bez Nudy 11-14 lat

Wybierz swoją przygodę! Oferujemy 12 różnorodnych aktywności, od paintballu, sporty wodne czy hand-made! Każdy znajdzie coś dla siebie!

2895 zł
od2295 zł
BAŁTYK Dąbki Obóz młodziezowy Luz Blues 11-14 lat
BAŁTYK Dąbki Obóz młodziezowy Luz Blues 11-14 lat

Codzienny luz w ośrodku tuż przy plaży! Odpoczywaj w słońcu, integruj się z ekipą i wybieraj spośród kreatywnych zajęć - od farbowania koszulek po nocne ognisko!

od2395 zł
BAŁTYK Dąbki Obóz młodziezowy Luz Blues 14-18 lat
BAŁTYK Dąbki Obóz młodziezowy Luz Blues 14-18 lat

Codziennie luuuuz, codziennie bluuuues - słońce, plaża, muzyka, dyskoteki, leżenie bykiem na plaży, leniwie lub kreatywnie, jak chcecie, w końcu są wakacje!

od2395 zł
BAŁTYK Dąbki Obóz młodziezowy Paintball 12-17 lat
BAŁTYK Dąbki Obóz młodziezowy Paintball 12-17 lat

Adrenalina w pełnym wymiarze: Rozgrywki Laser Tag, scenariusze paintballowe, nocne strzelanie, budowanie pola do gry - dla tych, którzy kochają emocje!

od2395 zł

Obozy młodzieżowe nad morzem to doskonały sposób na relaks, odkrycie nowych pasji i zdobywanie różnorodnych doświadczeń. Warto pamiętać, że liczy się zarówno różnorodność rozrywki, jak i bezpieczeństwo małych odkrywców świata. Wybierając naszą ofertę, możesz mieć pewność wysokiej jakości. Planujemy obozy w taki sposób, aby mogły jak najlepiej wykorzystać czas spędzony poza domem zarówno na odpoczynek, jak i na naukę przez zabawę. Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz w niej kolonie dla dzieci, które w przypadku Twojej pociechy okażą się strzałem w dziesiątkę. Wybierz zakres dat, kierunek i wiek, jeśli zależy Ci na szybkim odnalezieniu oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Jaki obóz młodzieżowy 2024 wybrać?

Można śmiało powiedzieć, że nasze wyjazdy wakacyjne dla dzieci są różnorodne. Co więc wybrać? Najlepiej ofertę, w przypadku której plan wypoczynku jest dostosowany do indywidualnych preferencji dziecka. Twoja pociecha w zależności od rodzaju oferty może skorzystać z atrakcji takich jak:

  • Paintball – uczy odpowiedzialności za siebie i drużynę, pozwala trenować współpracę, skupienie, umiejętność opracowywania strategii działania.

  • Rekreacja i zabawa w wodzie – to świetny sposób na to, aby mądrze spożytkować energię.

  • Zajęcia sportowe – gra w piłkę nożną, koszykówkę, czy też ringo to kilka z wielu dostępnych opcji.

  • Podstawy survivalu – to nie tylko świetna zabawa. Takie zajęcia sprawią, że Twoje dziecko zdobędzie ważne umiejętności dotyczące przetrwania w różnych warunkach.

  • Warsztaty wędkarskie – ciekawe i rozwijające zajęcia dla dzieci w różnym wieku.

Rozwijające obozy letnie dla dzieci? Jeśli szukasz sprawdzonej oferty, jesteś w odpowiednim miejscu.

Sprawdź nasze obozy młodzieżowe nad Bałtykiem

Obozy młodzieżowe nad morzem są wyjątkowo różnorodne. Powietrze bogate w jod wpływa korzystnie na zdrowie i samopoczucie, a nadmorskie miejscowości mają do zaoferowania wiele ciekawych atrakcji młodzieżowych w różnym wieku. Również nasze kolonie na mazurach cieszą się dużą popularnością. To szczególnie dobra opcja, jeśli Twoja pociecha lubi relaksować się nad jeziorem, czy też w otoczeniu lasów. Na pewno znajdziesz tutaj idealny obóz letni dla dzieci. Jeśli chcesz, aby Twoja młodsza pociecha naprawdę porządnie wypoczęła, warto sprawdzić kolonie nad morzem.

Pamiętaj, że przed zdecydowaniem się na konkretny wyjazd, dobrym pomysłem jest dokładne zapoznanie się z planem kolonii. Dzięki temu będziesz mieć większą pewność, że wybierasz ofertę, która spełni oczekiwania Twojej pociechy.

Do końca Wakacji pozostało
44 DNI