Kolonie na Mazurach

MAZURY Piecki Kolonia 10 przygód na Mazurach 7-10 lat
MAZURY Piecki Kolonia 10 przygód na Mazurach 7-10 lat

Dla najmłodszych przygotowaliśmy dziesięć niezapomnianych przygód, od nauki żeglowania po leśne podchody i warsztaty kulinarne. Zabawy na plaży, dmuchany park rozrywki i życie kolonijne dopełniają wakacyjną przygodę dla dzieci 7-10 lat!

od2495 zł

Kolonie nad jeziorem mają wiele zalet. Łatwo więc zrozumieć, dlaczego rodzice tak chętnie posyłają na nie swoje dzieci. Przede wszystkim dobrze zorganizowany obóz nad jeziorem to gwarancja, że dziecko porządnie wypocznie i nie będzie się nudzić. Plan opracowany przez profesjonalistów powinien zawierać aktywności pozwalające ćwiczyć ważne umiejętności i jednocześnie dobrze się bawić. Bardzo ważną zaletą, jeśli chodzi o obozy nad jeziorem, jest możliwość relaksu w pięknym otoczeniu przyrody, czyste powietrze i różnorodność atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz.

Kolonie na mazurach – dlaczego warto?

Oto kilka ważnych powodów, dla których warto postawić kolonie na mazurach:

  • Różnorodność atrakcji – mazurskie tereny to moc możliwości. Sporty wodne, nauka survivalu, czy też wylegiwanie się na plaży to tylko kilka z wielu dostępnych atrakcji.

  • Smaczna kuchnia – poznawanie nowych potraw to coś, o czym nie można zapominać podczas wakacyjnego wyjazdu.

  • Dobrze wyposażone ośrodki wypoczynkowe – mazury to popularny cel podróży wielu turystów. Trudno więc dziwić się temu, że obiekty noclegowe są wyposażone w taki sposób, aby zapewniać maksimum komfortu. Sala telewizyjna ze świetlicą, mosty linowe, czy też ścianki wspinaczkowe to kilka z wielu możliwych atrakcji.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto postawić na mazurskie kolonie. Jezioro zachęci Twoje dziecko do pływania, co pomoże zadbać o kondycję i dobre samopoczucie.

Wiesz już, że w przypadku Twojego dziecka odpowiednim wyborem okażą się właśnie mazury? Kolonie w tym regionie cieszą się dużą popularnością, a więc nie warto zwlekać z zarezerwowaniem miejsca. Pamiętaj, że w ofercie mamy też inne kierunki godne uwagi. Dobrym przykładem są obozy nad morzem. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów.

Obozy nad jeziorem i nie tylko – sprawdź naszą ofertę

Kolonie mazury to dobra, ale niejedyna oferta naszej firmy. Wielu rodziców decyduje się także na wysłanie swojej pociechy nad morze. Trudno się temu dziwić, jest tam bowiem szczególnie dobre powietrze, co ma pozytywny wpływ zarówno na zdrowie, jak i samopoczucie. Kolonie nad morzem to świetne rozwiązanie, jeśli Twoja pociecha lubi wodne szaleństwa, wylegiwanie się na plaży, czy też zwiedzanie ciekawych obiektów. Nie warto zwlekać z zarezerwowaniem miejsca. Koniecznie sprawdź nasze promocje.


Obozy na mazurach? Kolonie nad morzem? A może inna oferta? Jeśli nie wiesz, co sprawdzi się najlepiej, zadzwoń do nas lub napisz, a udzielimy fachowej porady.

Do końca Wakacji pozostało
44 DNI