Wycieczki Bułgaria

AQUAMANIA - obowiązkowy dodatkowy koszt 170 PLN lub 35 €

Jest to jeden z najpopularniejszych bułgarskich parków wodnych. Podczas wizyty w parku zapewniamy lunch.

NESSEBAR - ok. 35 €

Nessebar zwane miastem 40 cerkwi leży na skalistej wysepce, która połączona jest z lądem szeroką groblą niedaleko innego bułgarskiego kurortu Słonecznego Brzegu. Starożytna osada tracka to jedno z najstarszych miast europejskich i wpisane zostało na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego UNESCO. Wybierając wycieczkę do Nessebaru nie tylko będziecie mieli okazję zobaczyć wspaniałe zabudowania miasta, ale również przeznaczyć czas wolny na zrobienie zdjęć na starożytnych murach, w urokliwych zatoczkach dookoła wysepki czy spróbować wspaniałego jedzenia.

SKYFALL INFINITY POOL - ok. 10 €

Skyfall Infinity Pool to miejsce znajdujące się w samym centrum Złotych Piasków (w hotelu International) ze wspaniałym widokiem na Morze Czarne. Specjalnie dla was oferta kąpieli słonecznych i wodnych na dachu budynku kasyna. Imponujący basen bez krawędzi to doskonałe miejsce na luksusowy wypoczynek i oczywiście niepowtarzalna okazja na wspaniałe zdjęcia na Instagram. Musisz tam być!

REJS STATKIEM - ok. 35 €

4 godzinny piknik nad jedną z wielu zatoczek w okolicach Warny. W programie przejazd autokarem do portu w Warnie, rejs po Morzu Czarnym w okolice urokliwej zatoczki, gdzie zrzucamy kotwicę i skaczemy do wody. Górny pokład zapewnia doskonałe miejsce na opalanie w rytm polskiej muzyki. Na statku lunch w formie szwedzkiego stołu (grillowane mięso i ryby, 2 rodzaje sałatki, grillowany chleb). Powrót do hotelu ok godziny 15.

 

UWAGA

W ostatnim terminie w trakcie OK HIP HOP CAMP 5 ze względu na napięty program realizacja wycieczek fakultatywnych nie dochodzi do skutku.

 

IMG_0067 — kopia.jpg
Do Wakacji pozostało
14 DNI