Włochy

WŁOCHY 13-19 lat h. SANTIAGO
WŁOCHY 13-19 lat h. SANTIAGO

Najbardziej imprezowa miejscówka we Włoszech! Przepiękne, szerokie plaże, tętniące życiem uliczki. Z hotelu blisko zarówno do morza jak i lokali z najlepszą pizzą. Jeśli jesteś miłośnikiem rozrywki, wyśmienitej kuchni i jednocześnie pragniesz zwiedzać wspaniałe miejsca, ta propozycja jest idealna dla Ciebie!

NOWOŚĆ
2795 zł
od2395 zł
WŁOCHY 13-19 lat h. TAMANCO
WŁOCHY 13-19 lat h. TAMANCO

Uwielbiany włoski kurort słynący z pięknych plaż i świetnej zabawy! Mieszkamy w samym centrum imprezowej dzielnicy miasta - Rivazzurra, kilka przecznic od najpopularniejszej trzypoziomowej dyskoteki Carnaby oraz kultowego Altromondo. W planach mamy zaszaleć w najlepszych młodzieżowych dyskotekach wybrzeża! Jeśli cenisz sobie zabawę, dobrą kuchnię, a przy okazji chcesz zwiedzić wspaniałe miejsca, ta oferta jest dla Ciebie! Ten obóz i prawdziwie włoski klimat zostanie Ci w pamięci na bardzo długo!

od2595 zł
WŁOCHY 13-19 lat h. MARGHERITA
WŁOCHY 13-19 lat h. MARGHERITA

Najbardziej tętniące życiem miejsce nad Adriatykiem! Mieszkamy najsłynniejszej dyskoteki w mieście Carnaby, a w kilka minut możemy dotrzeć do plaży! Mieszkamy w centrum, więc pod ręką mnóstwo restauracji i knajp z przepysznym włoskim jedzeniem. Jeśli chcesz się zachwycić włoskimi cudami architektury i klasycznymi zabytkami np. podczas wycieczki do Rzymu czy Wenecji ten kierunek jest dla ciebie!

od2695 zł
IMG_0067 — kopia.jpg
Do Wakacji pozostało
18 DNI