Logo OK Tours

Nasza oferta

OK TOURS - 22 lata działalności!


Pierwsze kolonie i obozy nasza firma zaczęła organizować już w 1997 roku jako Almatur Toruń. Już dwa lata później dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu Klientów podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu własnej działalności pod szyldem OK TOURS. Nieustannie się rozwijamy, wsłuchujemy w potrzeby naszych Klientów i wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom.


POSIADAMY NAJBOGATSZĄ OFERTĘ NA RYNKU


  • kolonie dla dzieci od 7 lat,
  • tematyczne obozy krajowe dla nastolatków 11-18 lat
  • obozy zagraniczne 13-19 lat
  • obozy dla młodzieży pełnoletniej 18+


JESTEŚMY BEZPOŚREDNIM ORGANIZATOREM - MAMY WŁASNE KONTRAKTY I AUTORSKIE PROGRAMY


Proponujemy naszym Klientom wysokiej jakości usługi oparte na własnych ofertach, a nie ofertach innych organizatorów. Dzięki czemu wiemy wszystko o naszej ofercie i jesteśmy w stanie odpowiedzieć wyczerpująco na każde pytanie.


SPECJALIZUJEMY SIĘ W ORGANIZACJI OBOZÓW I KOLONII                   


Od początku naszej działalności zajmujemy się tylko i wyłącznie organizacją czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Nie zajmujemy się turystyką dorosłych, nie ma zatem niebezpieczeństwa łączenia dorosłych z grupami młodzieży. Jesteśmy nastawieni na obsługę wymagającego klienta indywidualnego. Nie łączymy w naszych bazach młodzieży z kontraktów z zakładami pracy i z przetargów, nie ma równych i równiejszych, wszystkich obowiązują te same reguły, te same prawa i przywileje.


GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO


  • LICENCJA - OK TOURS posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki wydany przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod numerem 226.
  • GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA OC ORGANIZATORA – Polisa zawarta z firmą AXA nr 03 120 019
  • PITM - biuro jest członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, która dba o zachowanie wysokich standardów przez jej członków.
  • RZETELNA FIRMA - Otrzymaliśmy certyfikat „Rzetelna firma” przyznawany przez Krajowy Rejestr Długów.
  • KURATORIUM OŚWIATY– Wszystkie organizowane przez nas kolonie i obozy wraz z zakwalifikowaną przez nas kadrą zgłaszane są do Kuratorium Oświaty.


ZATRUDNIAMY WYSPECJALIZOWANĄ KADRĘ


Nasza kadra, to ludzie pełni pasji i zaangażowania, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort wypoczynku dzieci i młodzieży. Wypracowaliśmy własny rygorystyczny system rekrutacji wychowawców, instruktorów i ratowników. Mamy doświadczonych  kierowników. Współpracujemy z profesjonalnymi szkołami żeglarskimi, stadninami, szkołami tańca, szkołami sportów wodnych, firmami eventowymi.

Super zniżka -200 zł z okazji Dnia Dziecka! Tylko dziś! Wpisz w polu kod promocyjny hasło SUPERKOLONIE i ciesz się rabatem! Zniżka nie dotyczy oferty obozów językowych w Londynie i na Malcie.