Logo OK Tours

Covid w Warunkach Ubezpieczenia UNIQA


W dobie pandemii Covid 19 OK TOURS zapewnia w cenie obozu:


  • ubezpieczenie UNIQA Koszty Leczenia - Koszty Leczenia na obozach zagranicznych do sumy gwarancyjnej 10.000 EUR obejmujące nagłe zachorowanie na wyjeździe, w tym również na Covid 19.Rekomendujemy dodatkowo (cena obozu nie zawiera) :


  • wykupienie wariantu zwiększenia sum gwarancyjnych Koszty Leczenia do 30.000 EUR - 50 zł


  • ubezpieczenie od chorób przewlekłych - 100 zł


  • wykupienie ubezpieczenia UNIQA KR (Koszty Rezygnacji, dotyczy imprez krajowych i zagranicznych) - 3% ceny imprezy - jest to dodatkowe ubezpieczenie umożliwiające ubieganie się o zwrot wpłaconych środków, w przypadku nagłego zachorowania Uczestnika przed wyjazdem, w tym również na Covid 19. Nie obejmuje kwarantanny!


  • wykupienie Gwarancji SPOKO COVID, która zabezpiecza Uczestnika w sytuacji nałożenia na niego kwarantanny bądź izolacji domowej. W takim przypadku dajemy możliwość zmiany imprezy turystycznej na późniejszy termin. Więcej o Gwarancji SPOKO COVID tutaj.


Uwaga!

Uczestnicy, którzy podpiszą umowę na wyjazd zobowiązani się do przestrzegania aktualnie obowiązujących przepisów prawa i wytycznych zarówno w kraju jak i zagranicą (w krajach tranzytowych i docelowych).Super zniżka -200 zł z okazji Dnia Dziecka! Tylko dziś! Wpisz w polu kod promocyjny hasło SUPERKOLONIE i ciesz się rabatem! Zniżka nie dotyczy oferty obozów językowych w Londynie i na Malcie.