Obozy młodzieżowe w Polsce

MAZURY ASG Rekrut 12-17 lat
MAZURY ASG Rekrut 12-17 lat

Wprowadzimy naszych obozowiczów w świat ASG! Musztra, maskowanie, kamuflaż, strzelanki ASG, a to wszystko w towarzystwie sztuki survivalu w przepięknych mazurskich okolicznościach przyrody!

Wyprzedane
BAŁTYK Dąbki Fortnite & Fun 11-16 lat
BAŁTYK Dąbki Fortnite & Fun 11-16 lat

Kultowa gra w realu! Tworzymy skiny, dropy i działamy z nimi w terenie! Rozegramy kilka meczy z użyciem m.in. ASG, Laser Tag czy SplatMastera.

Wyprzedane
BAŁTYK Łazy Luz Blues 11-14 lat
BAŁTYK Łazy Luz Blues 11-14 lat

Słońce, plaża, muzyka, dyskoteki, leżenie bykiem na plaży, leniwie lub kreatywnie - z "nudów" do wyboru zajęcia powodujące niemałą adrenalinę!

Wyprzedane
BAŁTYK Łazy Sport i Rekreacja 12-17 lat
BAŁTYK Łazy Sport i Rekreacja 12-17 lat

Codzienne zajęcia sportowe, dodatkowo do wyboru kilka atrakcji, które dadzą Wam nieco adrenaliny! A to wszystko nad pięknym Bałtykiem!

Wyprzedane
BAŁTYK Łazy Luz Blues 14-18 lat
BAŁTYK Łazy Luz Blues 14-18 lat

Nad morzem nie tylko leżakujemy, chociaż na tym profilu lubimy odpoczywać ;) Dodatkowo do wyboru mnóstwo zajęć jak farbowanie koszulek, wycieczka do Mielna i nieco klimatów militarnych...

Wyprzedane
BAŁTYK Dąbki Obóz ASG 13-18 lat
BAŁTYK Dąbki Obóz ASG 13-18 lat

Rozgrywki ASG na podstawie najlepszych gier komputerowych, symulacje militarne, działania antyterrorystyczne.

Wyprzedane
MAZURY Piecki obóz Mazury Cud Natury 14-18 lat
MAZURY Piecki obóz Mazury Cud Natury 14-18 lat

Aktywny odpoczynek i zasmakowanie Mazurskich Cudów Natury!

Wyprzedane
MAZURY Piecki obóz Mazury Cud Natury 11-14 lat
MAZURY Piecki obóz Mazury Cud Natury 11-14 lat

Aktywny odpoczynek i zasmakowanie Mazurskich Cudów Natury!

Wyprzedane
BAŁTYK Dąbki Luz Blues 11-14 lat
BAŁTYK Dąbki Luz Blues 11-14 lat

Najbardziej wyluzowany program w naszej ofercie, jeden z bestsellerów!

Wyprzedane
BORY TUCHOLSKIE Paintball Survival 11-15 lat
BORY TUCHOLSKIE Paintball Survival 11-15 lat

Sztuka maskowania na polu walki, jak bezpiecznie spędzić noc w lesie, leśny Paintball i nie tylko!

Wyprzedane
BAŁTYK Dąbki Bez Nudy 14-18 lat
BAŁTYK Dąbki Bez Nudy 14-18 lat

Banan za motorówką, kajaki, malowanie koszulek, paintball... Które z naszych kilkunastu propozycji wybierzesz?

Wyprzedane
BORY TUCHOLSKIE Bory na luzie 11-17 lat
BORY TUCHOLSKIE Bory na luzie 11-17 lat

Dla miłośników błogiego wypoczynku w otoczeniu lasów, jezior i przyrody. Będzie czas na leniuchowanie i poznawanie uroków Borów Tucholskich.

Wyprzedane
BAŁTYK Dąbki Luz Blues 14-18 lat
BAŁTYK Dąbki Luz Blues 14-18 lat

Codziennie luuuuz, codziennie bluuuues - słońce, plaża, muzyka, dyskoteki... A z nudów do wyboru trochę atrakcji!

Wyprzedane
BAŁTYK Dąbki Bez Nudy 11-14 lat
BAŁTYK Dąbki Bez Nudy 11-14 lat

Sporty wodne, paintball, jeszcze więcej adrenaliny albo malowanie koszulek - co wybierasz z naszych kilkunastu propozycji?

Wyprzedane
BAŁTYK Dąbki Paintball 12-17 lat
BAŁTYK Dąbki Paintball 12-17 lat

Sprzęt paintballowy, LaserTag i SplatMaster w serii rozgrywek na specjalnie przygotowanym polu!

Wyprzedane

Obozy młodzieżowe w Polsce - przygoda, pasja, przyjaźnie

Nie wiesz, co zaproponować swojej starszej latorośli w ramach wakacji? Jeśli wydaje Ci się, że kolonie są rozwiązaniem dedykowanym wyłącznie dla dzieci, wyprowadzimy Cię z błędu. Dla starszych przygotowaliśmy szeroki wybór obozów młodzieżowych w Polsce, które dają mnóstwo możliwości, aby przeżyć świetną przygodę, aktywnie wypocząć, kąpać się w morzu czy poznać wiele wspaniałych osób. Polskie krajobrazy mają wiele do zaoferowania, więc zanim wypuścisz dziecko na obóz zagraniczny, zastanów się nad tym, co mamy do zaoferowania podczas wyjazdów krajowych.

 

Od lat najpopularniejszymi kierunkami, które świetnie sprawdzają się podczas obozów młodzieżowych w Polsce są Morze Bałtyckie, Mazury oraz Bory Tucholskie. Każde z tych miejsc wyróżnia się z uwagi na coś zupełnie innego. Nastoletnie osoby szukające odpoczynku z pewnością znajdą je na wybrzeżu, a z kolei zwolennicy wrażeń mogą śmiało skusić się na sportową rywalizację czy survival nad jeziorami. Rozmaite zajęcia, atrakcyjny program, świetna infrastruktura i przede wszystkim profesjonalna kadra sprawią, że obozy młodzieżowe w Polsce są na najwyższym poziomie.

Obozy młodzieżowe - Polska. Gdzie się wybrać?

Utarło się powiedzenie, że cudze chwalicie, a swego nie znacie i my się pod tym podpisujemy. Bardzo wielu rodziców wysyła dzieci na obozy zagraniczne, ponieważ z góry skreśla możliwości, jakie dają pobliskie regiony w Polsce. Warto zaszczepiać w młodych osób ciekawość świata, ale także tego lokalnego i zachęcać do eksplorowania również ojczystych krajobrazów. Dlatego polecamy skorzystanie z naszej bogatej oferty, pośród której każdy znajdzie coś dla siebie. Obozy młodzieżowe w Polsce to idealne rozwiązanie dla osób z mniejszym budżetem, a także dla dzieci, które pierwszy raz jadą samodzielnie na wakacje.

 

Zadbaliśmy o dużą różnorodność naszej oferty i wybraliśmy 3 główne regiony, w które wybieramy się na obozy młodzieżowe. Kierujemy swoją uwagę na północną część Polski - Bałtyk, Bory Tucholskie i Mazury. To doskonała alternatywa dla osób wahających się nad zagranicznymi wojażami, a także bardzo często jedyna okazja do odkrycia mniej oczywistych zakątków kraju. Szczególnie że w każdym z nich przygotowaliśmy interesujący program. Przepiękne plenery i zjawiskowa atmosfera sprzyjają wakacyjnej radości. Warto się o tym przekonać.

Obozy młodzieżowe 2023 dla miłośników sportu

Leżenie na plaży i opalanie się w żaden sposób nie interesują Twojej pociechy? Zapewnij dziecku moc wakacyjnych wrażeń, które z pewnością dostarczą obozy młodzieżowe w Polsce dedykowane dla miłośników aktywnego wypoczynku. Co się pod tym kryje? Wiele możliwości zarówno nad morzem, jak i jeziorem. Jest w czym wybierać, ponieważ w zależności od programu wyjazdu, można zdecydować się na codzienne rozgrywki sportowe, paintball, SplatMaster, ASG, żyroskop, ściankę wspinaczkową, park linowy czy rowery wodne, wakeboard, narty wodne bądź kajaki.

 

To z pewnością skuteczny sposób, aby zachęcić młode osoby do sportu i spędzania wolnego czasu inaczej niż przed ekranem komputera. Taka aktywność na pewno przypadnie do gustu każdej osobie, przyniesie wiele pozytywnych wrażeń, doda energii i poprawi sprawność fizyczną. Dlatego tego typu obozy młodzieżowe dedykowane są zarówno zapalonym sportowcom, jak i amatorom, którzy dopiero poszukują w sobie tego ducha sportu.

Obozy młodzieżowe w Polsce dla szukających wrażeń

Twoja latorośl uwielbia gry z interesującymi scenariuszami? Co powiesz na to, aby przenieść je ze świata wirtualnego do tego realnego? Jeśli wydaje Ci się to niemożliwe do wykonania, zobacz programy naszych obozów młodzieżowych, jakie przypadną do gustu każdemu pasjonatowi ASG. Musztra, maskowanie, leśna taktyka, sztuka survivalu, symulacje miliatarne - to wszystko wydarzy się na naszych wyjazdach. Organizujemy obozy młodzieżowe dla najbardziej wymagających osób, które poszukują wrażeń i emocji. Wszystko pod okiem profesjonalnej kadry i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

 

Do dyspozycji uczestników obozów mamy specjalny sprzęt paintballowy, SplatMaster oraz Laser Tag, a o wysoki poziom gier zadbają scenariusze m.in. z Counter Strike, Fortnite. Wszystkie rozgrywki odbywają się na przygotowanym polu i w innych interesujących miejscach, dzięki czemu Twoje dziecko na pewno będzie zdumione poziomem przygód i emocji, jakich doświadczy. Szukasz sposobu na to, by Twoja pociecha wyrzuciła z siebie nadmiar energii? To idealna propozycja!

Obozy młodzieżowe 2023 dla chcących wypocząć

Mamy coś także dla miłośników plaży, słońca, wody i odpoczynku. W naszej ofercie przygotowaliśmy ciekawe obozy młodzieżowe w Polsce - nad morzem oraz na Mazurach. W programie zawarliśmy m.in. rejs jachtem, gry integracyjne, ogniska, dyskoteki, plażowanie czy kreatywne zajęcia w postaci nauki tworzenia niepowtarzalnych wideo. Wszystko z myślą o wymagających osobach, które nie potrzebują emocjonujących przygód i wrażeń, aby cieszyć się udanymi wakacjami. Zobacz, co mamy do zaoferowania dla Twojej latorośli i wybierz jeden z dowolnych programów obozów młodzieżowych.

IMG_0067 — kopia.jpg
Do Wakacji pozostało
274 DNI