Obozy ASG - w klimacie militarnym

MAZURY Piecki obóz ASG Komandos 13-17 lat
MAZURY Piecki obóz ASG Komandos 13-17 lat

Zapewniamy intensywny program ASG, obejmujący naukę taktyki, pierwszej pomocy, strzelania, a nawet patrolowanie terenu nocą. Połącz militarne szkolenie z wodnym szaleństwem na terenie Mazur!

2495 zł
od1995 zł

Dlaczego warto wysłać dziecko na obóz militarny?

Wakacje po długim roku szkolnym mogą być spożytkowane na różny sposób. Jednym z rozwiązań jest uczestnictwo w obozach ASG. Programy takich wyjazdów oparte są przede wszystkim na dobrej zabawie. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat obozów militarnych dla dzieci? Zachęcamy do przeczytania artykułu.

Dlaczego warto skorzystać z oferty obozów militarnych dla dzieci?

Obozy militarne są znakomitym sposobem na to, aby Twoje dziecko spędziło wakacje ruchowo, na świeżym powietrzu i w sposób kreatywny! Tego typu wyjazdy organizowane są przykładowo na Mazurach. OK TOURS oferuje obozy militarne na Mazurach. Zaletą tej propozycji są zapierające dech w piersiach krajobrazy, wspaniała przyroda, cisza i spokój.

Do kogo skierowana jest propozycja obozów militarnych?

Obozy militarne dla dzieci skierowane są dla młodych osób, które zainteresowane są militarystyką, czy survivalem. Na takiej kolonii mogą one rozwinąć swoje pasje, związane z wojskiem oraz nauczyć się wielu przydatnych umiejętności. Nad bezpieczeństwem przeprowadzanych zajęć czuwa wykwalifikowana i doświadczona kadra! Obozy militarne 2024 to przede wszystkim niezwykła przygoda.

Jak wygląda program obozów militarnych 2024?

Na obozie militarnym młodzież uczy się m.in. pierwszej pomocy. Dowiaduje się o pozycji bezpiecznej, prowadzeniu RKO oraz postępowaniu przy urazach i stanach nagłych. Jest także musztra, poligon nadmorski i zielona taktyka. Na spotkaniach z ASG realizowane są różnorodne scenariusze przykładowo atak i obrona sektorów, dominacja, pilot, drużynowy deathmatch z medykami i kartą ran, czy bomba z użyciem specjalnym rekwizytów. Uczestnicy wyjazdu biorą także udział w live action-role playing, czyli rozgrywce, polegającej na wcielaniu się w jedną z dwóch wrogo nastawionych do siebie frakcji.

Dlaczego warto wziąć udział w obozie militarnym?

Obozy militarne potrafią zaskoczyć i przenieść w zupełnie inny świat! Organizowane są przez doświadczonych organizatorów. Zawsze zaczynają się od wiedzy teoretycznej. Dzięki temu młodzież będzie dobrze przygotowana do dalszej aktywności. Kolonie militarne dają możliwość spędzenia wolnego czasu w terenie, aktywnie i sportowo. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą OK TOURS.

Jakich przydatnych umiejętności może nauczyć się Twoje dziecko na obozie ASG?

Na obozach militarnych dzieci mogą poczuć prawdziwy klimat wojenny! Uczestnictwo w nich polecane jest młodym osobom, które nie boją się aktywności fizycznej oraz mają chęć i zapał. Na koloniach ASG nie sposób jest się nudzić. To przede wszystkim świetna zabawa. Chcesz dowiedzieć się więcej o tego typu wyjazdach? Zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu.

Co warto wiedzieć o obozach ASG?

Jeśli Twoje dziecko interesuje się militariami, to warto zapisać je na obóz ASG. Taki wyjazd dostarczy mu mnóstwo silnych wrażeń! Obozy ASG charakteryzują się intensywnością zajęć. Prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników. To daje gwarancję znakomitej zabawy! Podczas takich kolonii młodzież dowiaduje się, na czym polega prawdziwa rywalizacja. Ponadto również nawiązuje nowe znajomości i relacje.

Dlaczego warto zdecydować się na obóz ASG?

Kolonie ASG pozwalają na zdobycie nowych, ciekawych umiejętności. Należy pamiętać, że nie jest to tylko bieganie po lesie i strzelania do przeciwnika. Twoje dziecko uczy się na takim wyjeździe dyscypliny i zaufania do sojuszników. Obóz ASG dla młodzieży 2024 to doskonała propozycja, która świetnie przygotowuje do reagowania w nietypowych warunkach. Zachęca młode osoby do spędzania czasu na łonie natury.

Jak wygląda program obozu ASG dla młodzieży 2023?

Obóz ASG to połączenie zamiłowania do militariów i świetnej zabawy. Na samym początku młodzież uczy się teorii, która związana jest ze sportem ASG. Omawiane są też zasady działania replik. Kadra prezentuje podstawy musztry. Uczestnicy podczas trwania obozu militarnego poznają postawy strzeleckie. Dowiadują się też m.in. jak tworzyć proste formacje taktyczne ASG. Na wyjeździe jest także organizowane szkolenie z pierwszej pomocy. Prowadzone jest przez wykwalifikowanych ratowników. Program zawiera również maskowanie i kamuflaż, czerwoną taktykę, łączność i korespondencję radiową, strzelanki ASG, sztukę survivalu oraz Wielki Poligon. Nie czekaj i już dziś zapisz swoje dziecko na obóz ASG, który organizowane jest w samym sercu mazurskich lasów.

Dlaczego warto posłać swoje dziecko na obóz ASG? Podsumowanie

Kolonie ASG to najlepsza okazja do nauki myślenia taktycznego i refleksu. Jest to też przede wszystkim szansa na przeżycie niesamowitej przygody! W przypadku, gdy Twój syn lub córka interesuje się militariami, obóz ASG to najlepsza z możliwych propozycji! Na takim wyjeździe dziecko nauczy się sztuki kamuflowania i wielu innych ciekawych umiejętności.

Do końca Wakacji pozostało
44 DNI