Logo OK Tours

CZARNOGÓRA Budva hotel** Loza obóz młodzieżowy 15-19 lat

Terminy i ceny

Turnus Cena Dostępne miejsca
29.06 - 09.07 2245 PLN brak miejsc
07.07 - 17.07 2295 PLN brak miejsc
15.07 - 25.07 2295 PLN brak miejsc
23.07 - 02.08 2295 PLN brak miejsc
31.07 - 10.08 2245 PLN brak miejsc
08.08 - 18.08 2195 PLN brak miejsc
16.08 - 26.08 2145 PLN brak miejsc

Program

Czarnogóra Obóz młodzieżowy - h. Loza 15-19 lat

DZIEŃ 1 wyjazd z poszczególnych miast, zgodnie z rozkładem jazdy (obowiązkowo paszport lub dowód osobisty!). Wyjazd z kraju w godzinach popołudniowych po rozdzieleniu kierunków Czarnogóra i Włochy w bazie przesiadkowej w Czechowicach-Dziedzicach. Przejazd przez Słowację, Węgry, Chorwację lub Czechy, Austrię, Słowenię i Chorwację.
DZIEŃ 2 przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, pierwszy posiłek - kolacja
DZIEŃ 3-9 W trakcie pobytu - odpoczywamy, zażywamy kąpieli morskich i słonecznych, bawimy się, gramy, zero nudy. Nasza #SpokoKadra wypełni Wam czas i zapewni atrakcje! W programie m.in. zwiedzanie Starego Miasta w Budvie, programy animacyjne, wieczory integracyjne, zabawa w klubach dyskotekowych, city game, zabawy rekreacyjno-sportowe, wyjścia „na miasto”, shopping, fantastyczne wycieczki.
DZIEŃ 10 po śniadaniu wykwaterowanie, czas wolny, lunch, w godzinach popołudniowych wyjazd do Polski, nocny przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację lub Chorwację, Słowenię, Austrię, Czechy.
DZIEŃ 11 Przyjazd do Polski około południa. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.
Odbiór młodzieży do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione.

Uczestnicy biorący udział w wyjazdach OK TOURS organizowanych w dobie pandemii Covid 19, zobowiązani są do przestrzegania aktualnie obowiązujących przepisów prawa i wytycznych zarówno w kraju jak i zagranicą (w krajach tranzytowych i docelowych).
Aktualne warunki wjazdu do poszczególnych krajów znajdują się na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych


Cena zawiera

- transport autokarem LUX (AC, WC, DVD) - patrz rozkład jazdy
- 8 noclegów w hotelu**
- wyżywienie 3 x dziennie
- suchy prowiant na drogę powrotną
- opiekunów OK TOURS
- ratownika OK TOURS
- ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
 

Cena nie zawiera

- dopłaty do transportu - patrz rozkład jazdy
- opłaty na TFG oraz TFP
- suchego prowiantu w drodze do Czarnogóry
- obowiązkowej kaucji zwrotnej 25 €
- obowiązkowej opłaty klimatyczno-administracyjnej 15 €

Uwagi dodatkowe

KAUCJA ZWROTNA
W wysokości 25 € obejmuje ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
Uwaga - pieniądze na wycieczki, kaucję zwrotną i opłatę klimatyczno-administracyjną opiekunowie zbierają pierwszego dnia pobytu, a kaucję oddają w ostatnim dniu po wykwaterowaniu.

Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki ok. 150 €

Zakwaterowanie i mapa

BUDVA To zdecydowanie jeden z najbardziej szalonych i modnych kurortów w tej części Morza Śródziemnego! Nazywany jest „Dubrownikiem w miniaturze” ze względu na niezwykłe Stare Miasto położone na półwyspie. Będziemy odpoczywać na przepięknych plażach nad lazurowymi wodami Riwiery Budvanskiej otoczonej malowniczymi wzgórzami. Wieczorami legendarne bałkańskie kluby, dyskoteki oraz dziesiątki barów zlokalizowanych przy zatoce z pewnością skradną serca fanom dobrej zabawy!

Hotel ** LOZA
www.facebook.com/HotelLozaBudva/ tel. 0038268179901

grupy wiekowe 15-19 lat

Wymarzona miejscówka! Mieszkamy w samej Budvie, w hotelu położonym 10 minut drogi spacerem od plaży. W bliskiej odległości liczne restauracje, sklepy, markety. Bezpłatne WiFi dostępne na terenie całego obiektu.
POKOJE skromnie urządzone 2-5 osobowe z łazienkami. Możliwe łóżka piętrowe. W pokojach klimatyzacja - w cenie, TV-sat.
Mając świadomość, że hotel nie cieszy się pozytywnymi opiniami w sieci - zapewniamy, że nasze pokoje zajdują się w nowej części obiektu oraz mamy zakontraktowane konkretne, wybrane przez nas pokoje.

WYŻYWIENIE 3 posiłki dziennie - w formie bufetu

Promocje

BE FIRST

Czas trwania: do 28.02.2022

- Rabaty do 200 zł

- Gwarancja SPOKO COVID - gratis!

- jedna zmiany rezerwacji gratis! - do 30 dni przed datą wyjazdu, można jednokrotnie zmienić wybór z zachowaniem promocji z dnia zakupu


Uwaga - ilość miejsc z rabatem ograniczona - kto pierwszy ten lepszy!


DLA STAŁYCH KLIENTÓW i inne


SKOT mały - 50 zł

SKOT duży - 100 zł

Super SKOT - 150 zł

RODZEŃSTWO- 50 zł

PRZYJACIELE (do 31.05.2022)od - 50 zł do -100 zł


Szczegółowy opis promocji znajduje się w zakładce Promocje na szarym tle u dołu strony.

Transport

Miejscowość Miejsce Godzina odjazdu Dopłata

Wycieczki

MONTENEGRO TOUR - Czarnogóra w pigułce! - 245 PLN - ok. 52 €

KANIONY CZARNOGÓRY - ok. 52 €

REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ - ok. 47 €

PIANA PARTY - ok. 27 €


MONTENEGRO TOUR – CZARNOGÓRA W PIGUŁCE!

Czarnogóra to maleńki kraj z olbrzymią ilością atrakcji! Podczas wycieczki zobaczycie jedyne na południu Europy fiordy (Zatoka Kotorska, UNESCO) i zabytkowy Kotor (UNESCO). We wiosce Njeguszi poznacie smaki czarnogórskiej Północy (szynka, sery), a w dawnej stolicy – Cetinje, dowiecie się sporo o historii tego małego narodu. Podczas wycieczki pospacerujemy również po Budwie, żeby w pełni poznać klimat śródziemnomorskiej części Montenegro. A przez cały dzień towarzyszyć nam będą wspaniałe widoki - zderzenie morza z górami.

 

KANIONY CZARNOGÓRY

Prawdziwe „dzikie piękno”. Podczas wycieczki zobaczycie Jezioro Czarne, jedno z czarnogórskich „górskich oczu” otoczone szczytami, które przekraczają 2 tysiące metrów. Przespacerujecie się imponującym mostem na rzece Tarze rozpostarty pomiędzy brzegami najgłębszego kanionu Europy (UNESCO)! Chętni będą mogli wzdłuż mostu przejechać tyrolką, machając nogami nad przepaścią głęboką około 700 m (dodatkowo płatne). Podczas przejazdu postoje w punktach widokowych pozwolą w pełni cieszyć się prawdziwym obliczem Czarnogóry.

 

 

REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ

Z portu w Tivacie, płynąc wzdłuż sławnych kotorskich fiordów (UNESCO) dotrzemy do malowniczej Riwiery Hercegnowskiej. Plażowanie i kąpiel w krystalicznie czystym Adriatyku, jeżeli dopisze pogoda, chętni mogą urozmaicić wizytą w Błękitnej Grocie (dodatkowo płatne). Na statku przewidziany jest obiad (w cenie), a przez cały dzień towarzyszyć nam będą piękne widoki i świetna zabawa. Po południu zobaczycie jeszcze Perast, małe miasteczko, barokową perłę Boki Kotorskiej. Pełną wrażeń, morską przygodę zakończymy w Kotorze.

 

PIANA PARTY

Na imprezę w pianie popłyniemy statkiem, po drodze podziwiając wybrzeże Riwiery Budwańskiej. Portem przeznaczenia jest plaża Ploče słynąca w całym regionie z imprez i koncertów. Kąpiele morskie i słoneczne, plus wspaniała zabawa przy setach granych przez popularnych DJ-ów, to gwarancja niezapomnianej imprezy!

 

 

Super zniżka -200 zł z okazji Dnia Dziecka! Tylko dziś! Wpisz w polu kod promocyjny hasło SUPERKOLONIE i ciesz się rabatem! Zniżka nie dotyczy oferty obozów językowych w Londynie i na Malcie.